Методичні рекомендації

Сходинками до наукових вершин. Анотації наукових робіт учнів-членів МАН Бучанської МТГ. 2022 рік

Сходинками до наукових вершин. Анотації наукових робіт учнів-членів МАН Бучанської МТГ. 2021 рік

Сходинками до наукових вершин. Тези наукових робіт учнів-членів МАН Бучанської міської територіальної громади. 2020 рік

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ В ГУРТКИ, СЕКЦІЇ, КЛУБИ, ТВОРЧІ ОБ’ЄДНАННЯ МАН!

Юних і допитливих шанувальників науки, які щодня ставлять безліч запитань і намагаються знайти на них відповіді, прагнуть розвивати науково-дослідницькі здібності та реалізувати власні креативні проєкти, запрошуємо на навчання до МАН Київщини у новому 2022/2023 році!

Для цього необхідно зробити два кроки:

Крок 1: Оберіть з поданого переліку гурток, секцію, клуб чи творче об’єднання, що вам подобається.

Крок 2: Заповніть обрану реєстраційну Google ФОРМУ. Зверніть увагу: у ФОРМІ обов’язковою опцією є заповнення та завантаження заяви встановленого зразка за підписом одного з батьківЗаяву можна надрукувати чи написати від руки, зробити фото- чи сканкопію і надіслати на вказану у Google формі електронну адресу.

Переглядайте повний перелік гуртків, секцій та клубів МАН за покликанням і реєструйтесь! 

https://kyivobl-man.in.ua/gurtky2022/

НАВЧАЄМОСЬ ДИСТАНЦІЙНО

Для всіх юних дослідників, які мають і можливість, і бажання навчатися, запрошуємо вже зараз долучитися до онлайн навчання в МАН.

Розклад онлайн занять і курсів Київського обласного територіального відділення МАН України

https://kyivobl-man.in.ua/navchayemos-dystantsijno-2/

Шановні колеги!

Запросіть своїх вихованців до участі у надзвичайно цікавих онлайн-зустрічах "Дива Всесвіту" від НЦ "МАНУ". Переконана, що учні середнього віку  зацікавляться інформацією і стануть у майбутньому активними учасниками інтелектуальних заходів від Малої академії наук.

Національним центром «Мала академія наук України» у період з 03 жовтня до 29 грудня 2022 року буде проведено цикл онлайн-зустрічей «Дива Всесвіту» в рамках Всеукраїнського освітнього проєкту «EduLab».

       Навчання буде здійснюватися з використанням дистанційних технологій у режимі онлайн на платформі «Zoom» (доступ до відповідного електронного ресурсу буде надісланий учасникам на електронні адреси, зазначені під час реєстрації). «Щотижневий квіз і новини про космос» проходитимуть щочетверга (19:15‒19:45),  «Навколо світу (країни й традиції)» – щочетверга, (20:15‒21:15), «Захоплива географія» – щонеділі (14:30‒15:30), «Онлайн-лекції з астрономії і космонавтики» – щонеділі (17:00‒18:00).

Для реєстрації необхіднодо   заповнити онлайн анкету за посиланням: https://bit.ly/astrogeography.

ЗАПРОШУЄМО УЧНІВ 9-10 КЛАСІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ І ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ, ВИХОВАНЦІВ ЗАКЛАДІВ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

На виконання Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів із дітьми та учнівською молоддю на 2022 рік, затвердженого наказом Міністерством освіти і науки України від 15.12.2021 р. No 1379, із 01 до 04 листопада 2022 р. м. Києві Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка буде проведено осінню сесію Природничої школи учнівської молоді (далі – ПШУМ, Школа).

На І курс Школи запрошуються учні 9-10 класів закладів загальної середньої і професійно-технічної освіти, вихованці закладів позашкільної освіти.

Для навчання в ПШУМ необхідно до 01 листопада 2022 року зареєструватись за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSebSlbyifF0v3JaW3z8X2rqln4VPcuivmVCeBupp4wzDiI1Wg/viewform