Новини

30 березня 2023 року на базі Бучанського ліцею № 3 відбулось засідання професійної спільноти практичних психологів та соціальних педагогів Бучанської МТГ.

Майстер-клас "Використання методів арт-терапії в роботі з дітьми" організувала та провела практичний психолог Бучанської гімназії № 2 Семеняка Людмила Іванівна.

На майстер-класі було розкрито теоретичні основи арт-терапії як напряму психології, а саме її актуальність, унікальні можливості, завдання, принципи, основні види та переваги в роботі з дітьми.

Людмила…

30 березня 2023 року на базі Бучанського ліцею#3 пройшло засідання професійної спільноти учителів 2-их класів Бучанської міської територіальної громади, яке організувала консультант Лук'яненко Олена Андріївна .Були присутні 33 педагоги. Засідання мало практичну спрямованість і пройшло під гаслом"A Я РОБЛЮ ЦЕ ТАК.." Педагоги провели майстер-класи.

Зацерковна Лариса Василівна поділилась досвідом з теми:"Освітні інновації в початковій школі в умовах воєнного стану в Україні'

Черв'яковська Ольга Володимирівна продемонструвала…

30 березня 2023 року в Бучанському ліцеї  №5 відбулось засідання професійної спільноти  вчителів 1 класів. Що таке «Щоденні 5», з якою метою використовують ці ротаційні моделі? Такі питання розкрила вчитель Синяківського хіміко-технологічного ліцею-ЗЗСО І-ІІІ ст. №15 Петренко Наталя Вікторівна на майстер-класі.

Принцип майстер-класу: «Я знаю, як це робити. Я навчу вас». Педагог швидко, цікаво та доступно розповіла, як опанувати всі тонкощі в роботі з «Щоденні 5», а також дала можливість практично спробувати виконати цікаві завдання…

30 березня 2023 року на базі Бучанського ліцею 9 проведено засідання вчителів англійської мови Бучанської територіальної громади. Вчитель… Ми часто вимовляємо це слово, не замислюючись у тому, яку роль грає вчитель у житті. Скільки сил, праці, терпіння, душі вкладає вчитель у кожного свого учня, щоб той виріс успішною та щасливою людиною! Недарма йдеться, що школа – другий будинок, а вчитель – друга мати. То хто ж він, учитель?

Під час практичної частини засідання вчителі поділились досвідом використання інноваційних технологій у…

29 березня 2023 року на базі Бучанського ліцею №4 відбулося засідання професійної спільноти вчителів іноземних мов (німецька, іспанська, французька та польська).

Лариса Забіяка, вчитель німецької мови Бучанського ліцею №4, познайомила присутніх з використанням платформи Genially для створення інтерактивного плакату та застосування його під час онлайн навчання.

Виступ Марії Довженко, вчителя німецької мови Бучанського ліцею №4, був присвяченій темі «Навчання та викладання у важкі часи». Марія Довженко розповіла, як у процесі…

30 березня 2023 року в онлайн-режимі відбувся треніг для наукових керівників та учнів "Джерела науково-дослідницької роботи". Методист центру роботи з обдарованими дітьми відділу освіти Бучанської міської ради Новикова Надія Валентинівна ознайомила присутніх з етапами Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, зазначила його значення для набуття школярами унікального досвіду з експериментально-дослідницької діяльності в певній науковій галузі, роботи над академічним текстом, набуття навичок самопрезентації та…

29 березня 2023 року на базі Бучанського ліцею 4 відбулося засідання професійної спільноти вчителів української мови, літератури та зарубіжної літератури.

Рудницька О.А. підбила підсумки роботи за І семестр, оголошено переможців та призерів обласного рівня Всеукраїнської олімпіади та конкурсів імені Петра Яцика та Тараса Шевченка, а також учителів, які підготували дітей. Було обговорено підручники для 6 класу з мови, української та зарубіжної літератур.

Керівник спільноти наголосила на особливостях цьогорічного НМТ, видах…

29 березня 2023 р. на базі Бучанського ліцею № 4 відбулося засідання ПС учителів суспільних дисциплін з теми «Педагогічні знахідки: освітня діяльність за сучасних умов - дистанційний та змішаний формат навчання»

Обмін досвідом використання методів та прийомів для розвитку критичного мислення молодших школярів, а також використання дидактичних ігор на уроках в початковій школі

Засідання ПСПП вчителів трудового навчання та технологій

Майстер-клас учителя інформатики Мироцької гімназії №12

20 березня 2023 року відбулося друге заняття обласного майстер-класу для вчителів початкової школи «Використання арт-педагогічних технік у початковій школі», на якому Майборода Юлія Вікторівна, вчитель  початкових класів Бучанського ліцею №9, ознайомила учасників, як за допомогою арт-терапії надати психологічну допомогу дітям, що переживають  велике емоційне напруження.

Що дає нам арт-терапія? По-перше, створює позитивний емоційний настрій; по-друге, дозволяє звернутися до тих реальних проблем або фантазій, які з якихось причин…

Відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки Київської обласної військової адміністрації на 2023 рік, 17 березня із онлайн-студії КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбувся обласний семінар-практикум для головних суддів І-х (територіальних) етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Учасниками заходу стали близько 70 освітян Київщини: спеціалісти місцевих органів управління освітою, методисти та керівники гуртків закладів позашкільної освіти.

Модератором та…

Відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки Київської обласної військової адміністрації на 2023 рік, 14 березня із онлайн-студії  КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбулася обласна нарада «Особливості організації та проведення І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в умовах воєнного стану» для відповідальних за проведення І-х (територіальних) етапів гри «Джура».

Учасниками заходу стали близько 90 освітян Київщини: спеціалісти місцевих органів управління…

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Джура» є системною формою національно-патріотичного і військово-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, важливим засобом громадянської освіти, формування національно-культурної ідентичності й оборонної свідомості здобувачів освіти в умовах повномасштабної військової агресії Росії проти України.

15 березня 2023 року в режимі он-лайн на платформі Zoom проведено третє (заключне) заняття обласної педагогічної студії з теми «Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-…

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних…

Вислів «Хто володіє інформацією, той володіє світом» належить Натану Ротшильду. Крилатим він став після того, як його процитував Вінстон Черчилль.

13.03.23 відбулась онлайн-зустріч заступників Бучанської МТГ. Заступник директора з НВР Ворзельського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів № 10 Олена ГЕРДА поділилась із присутніми своїми напрацюваннями з питань безпеки в інтернеті в роботі з колегами, батьками та учнями.

Інтернет дає безліч різних можливостей. Однак,щоб не виникало проблем, важливо захистити себе. Під час…

13 березня в рамках співпраці Міністерства освіти і науки України та the LEGO Foundation, 5 закладів дошкільної освіти Бучанської міської територіальної громади, які з 2017 року є учасниками проєкту "Сприяння освіті" (Бучанські ЗДО № 1 "Сонячний", ЗДО № 2 "Горобинка", ЗДО № 4 "Пролісок", ЗДО № 5 "Капітошка",  ЗДО № 6 "Яблунька") отримали ноутбуки з ліцензійним програмним забезпеченням і ресурсами  від  LEGO Foundation. Щиро дякуємо Фундації за співпрацю.