Положення про електронну реєстрацію

Положення про електронну реєстрацію до ЗДО

 

        Проблема забезпечення дітей дошкільного віку місцями у закладах дошкільної освіти є актуальною і досить важливою, тому згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 752 «Про створення Єдиної електронної бази з питань освіти» та відповідно до проекту «Україна. ІСУО (інформаційна система управління освітою)», складовою частиною якого є програма «Електронна реєстрація до закладів дошкільної освіти», в Бучанській МТГ запроваджено систему електронного обліку та реєстрації дітей до закладів дошкільної освіти.

Електронний облік та реєстрація дітей спрощує проведення моніторингу наявності місць у закладах дошкільної освіти та дозволяє органам місцевого самоврядування прогнозувати розвиток мережі ЗДО. Програма «Електронна реєстрація до закладів дошкільної освіти» забезпечує рівний доступ громадян до системи реєстрації, дозволяє стежити за пересуванням дітей в електронній черзі, має захисну систему для збереження персональних даних.

        Щоб запровадити єдиний підхід до проведення прийому дітей у ЗДО, які знаходяться у комунальній власності  Бучанської міської територіальної громади, Бучанська міська рада  затвердила «Положення про порядок загальної електронної реєстрації дітей до закладів дошкільної освіти Бучанської міської територіальної громади», затвердженого рішенням Бучанської міської ради від 29 квітня 2021 №992-11-УІІІ, яким передбачається порядок, квоти та підстави для позачергового зарахування у заклади дошкільної освіти.

У Положенні визначено: порядок реєстрації дітей в реєстрі; прийом дітей у заклад дошкільної освіти; забезпечення доступу до Реєстру та контроль за дотриманням Положення про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей для влаштування у дошкільні заклади Бучанської МТГ .

Комплектація новостворених груп здійснюється протягом червня-серпня поточного року.

Під час комплектації груп відділ освіти друкуватиме для керівників ЗДО по кожній віковій групі списки дітей для зарахування до закладу дошкільної освіти. До списків додаватимуться друковані направлення на кожну дитину.

Видача направлень здійснюється відділом освіти з червня поточного року згідно зі списками. Батьки, або особи, які їх замінюють після отримання направлення протягом 10 днів мають надати його керівнику закладу або особі, яка виконує його обов’язки.